INTEGRACJA SENSORYCZNA - Artmedicus Centrum Rehabilitacji

INFORMACJA/REJESTRACJA

22 755 48 29

Przejdź do treści

Menu główne:

OFERTA > REHABILITACJA DZIECI

INTEGRACJA SENSORYCZNA


Zapraszamy do skorzystania z zajęć z zakresu integracji sensorycznej.


NOWOCZESNA PRACOWNIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Posiadamy w pełni wyposażoną i nowoczesną salę przeznaczoną do integracji sensorycznej. Wszystkie zajęcia odbywają się indywidualnie z terapeutą. Rodzice mogą być obecni w trakcie terapii lub zaczekać w naszym pokoju odpoczynku zlokalizowanym bezpośrednio obok sali do ćwiczeń.


PERSONEL

Wszystkie zajęcia reazlizowane są w systemie indywidualnym przez certyfikowanego terapeutę integracji sensorycznej. Nasi fizjoterapeuci to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji dzieci z różnym spetrum zaburzeń rozwojowych.


JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA INTEGRACJI SENORYCZNEJ?

Podstawą integracji sensorycznej jest wiedza z zakresu psychologii, neurofizjologii oraz anatomii. Metoda ta jest uznawana za jedną z najnowszych kompleksowych metod stosowanych w terapii dzieci z opóźnieniami w rozwoju psychoruchowym i trudnościami w nauce.
W naszej placówce każda terapia dziecka rozpoczyna się wstępną konsultacją, podczas której przeprowadzane jest kompleksowe badanie i wywiad z rodzicem/opiekunem. Na podstawie wstępnej konsultacji tereapeuta ustala dalszy przebieg terapii.

TERMINY ZAJĘĆ

W zależności od potrzeb istnieje możliwość indywidualnego ustalania terminów zajęć dostosowanego do dzieci.Zapisy na integrację sensoryczną przyjmujemy bezpośrednio w rejestracji przychodni,  telefonicznie lub mailowo
tel. 506 758 207; cr@artmedicus.plZadaj pytanie

Copyright © Artmedicus 2021
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego